Strona główna Mapa serwisu Kontakt Valid CSS! Valid XHTML 1.1
Get Adobe Flash player

Navigation End of Navigation Dojazd do Bakalarskiej 11
Komunikacją miejską
Autobusy (przystanek Hynka) linii nr 141, 189,384, 401, N01, N38, N88.
Tramwaje (przystanek Włochy Ratusz) linii nr 7, 9, 35.
PKS (przystanek Hynka).
bottom bar Godziny otwarcia
Codziennie
Od godziny 5 do 17

Jesteś gościem TransportowyKatalog.pl
bottom bar
top bar

O nas - Targowisko Bakalarska, Warszawa


Spółka Nasz Rynek sp. z o.o. powstała w 2008 roku w celu zorganizowania dla kupców warszawskich terenu targowego, który zastąpiłby likwidowane miejsca handlowe w Warszawie, w szczególności na Stadionie X-lecia oraz inne.

W tym zakresie Spółka aktywnie współpracuje z wieloma organizacjami kupieckimi, przede wszystkim z Ogólnopolskim Stowarzyszeniem Kupców i Drobnej Wytwórczości. Wspólnym celem jest stworzenie i utrzymanie miejskiego targowiska, na którym znajdą miejsca pracy kupcy oferujący różnorodny asortyment towarów a dla ogromnej liczby Warszawiaków będzie to miejsce tanich i atrakcyjnych zakupów dnia codziennego i wszelkiego rodzaju towarów przemysłowych.

W 2009 roku Spółka podjęła inwestycję polegającą na zabudowie terenu położonego w Warszawie przy ulicy Bakalarskiej. Inwestycja ta realizowana jest w etapach i docelowo zostanie ukończona w 2010 roku. Na terenie tym główną funkcję będzie pełniło Targowisko Bakalarska a ponadto realizowane będą inne funkcje w postaci drobnych usług, restauracji, biur i magazynów.

Niewątpliwym atutem tego miejsca jest atrakcyjna lokalizacja z bezpośrednim połączeniem komunikacji miejskiej ze wszystkimi dzielnicami miasta. Ambicją Spółki jest wpisanie Targowiska Bakalarska na mapę handlowych centrów miasta, które będzie aktywnie funkcjonowało i stanie się ulubionym miejscem targowym klientów. W kolejnych latach Spółka planuje adaptację innych miejsc dla kupców na terenie Warszawy.
bottom bar
Promocje Bigrey blue jeans Buty - American bottom bar